Virtual Internships in the Baltic’s from Microsoft

Läti Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Assotsiatsioon (LIKTA) mis alates 1998. aastast koondab IKT proffe ja telekommunikatsioonitööstuse juhtivaid ettevõtteid ja organisatsioone, koostöös partneritega Leedus ja Eestis ning viib koostöös Microsoft´iga ellu projekti „Virtuaalsed praktikad Baltikumis“, mille eesmärk on tõsta Baltikumi elanike digioskusi.

LIKTA pakub Balti riikide elanikele tasuta kolme kursust oma kohalikes keeltes:

Äri- ja andmeanalüüs – omandage andmete puhastamise, analüüsimise ja visualiseerimise oskusi Power BI-ga, äridünaamika ja stsenaariumide analüüsi, õppige looma visuaalselt atraktiivseid aruandeid.

Äppide ja programmide arendus – omandage äriprotsesside automatiseerimise oskusi, õppige arendama tööks ja isiklikuks kasutamiseks kasulikke äppe, õppige arendama vestlusrobotit.

Pythoni programmeerimine – omandage üht nõutumat ja laialdasemalt kasutatavat programmeerimiskeelt, mille tähtsus tulevikus kasvab sellistes valdkondades nagu tehisintellekt, Big Data ja andmeanalüüs.

Juhendajad:

Gunnar Peipman – kogenud tarkvaraarendaja ja aktiivne .NET kogukonna liige, on Microsofti kõige väärtuslikumate professionaalide (Microsoft Most Valuable Professional)  nimekirjas olnud alates 2008. aastast.

Margus Sakk – enam kui 20-aastase täiskasvanuhariduse kogemusega lektor, spetsialiseerumisala – ärianalüüs Power BI-ga.

Lisaks iseõppimisele on saadaval ka Microsoft 365 kontohalduskursus inglise keeles.

Pärast kursuse tunnistuse saamist on kursuslastele tagatud 32-tunnine praktika – LIKTA korraldatud praktika omandatud oskuste täiendamiseks ja praktiliseks kasutamiseks või praktika Balti riikide ettevõtetes ja organisatsioonides.

Kui oled tööandja, siis saada info selle võimaluse kohta oma töötajatele ja hangi kvalifitseeritud töötajad, kes pärast kursuste läbimist suudavad aidata ettevõttel ellu viia ideid, millest varem puudusid teadmised.

Projekti ja kursuste kohta saate lisateavet ning kursustele kandideerida siit: www.balticinternships.eu 

Kas teil on küsimusi? Kirjutage julgelt projekti koordinaatorile Živile Krēsliņale aadressil zivile@likta.lv  (inglise keeles), aitame teid hea meelega.

Kohtumiseni kursustel,

LIKTA